Sorumluluk Sınavları

2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı Şubat döneminde gerçekleştirilecek olan sorumluluk sınavlarına ilişkin program ve listeler aşağıdaki gibidir.

 

İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
2011- 2012 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ŞUBAT DÖNEMİ SORUMLULUK SINAVLARI TAKVİMİ
TARİH SAAT DERSLER DERSİN SINAV TÜRÜ SINAVIN
SEVİYESİ (OYS, SOR.) ŞEKLİ
07.02.2012 14.00 DİL VE ANLATIM 10, 11 SORUMLULUK YAZILI
SALI MATEMATİK 9, 10, 11
  İNGİLİZCE 9, 10
08.02.2011 14.00 TARİH 10, 11 SORUMLULUK YAZILI
ÇARŞAMBA FİZİK 9, 11    
  PSİKOLOJİ 10    
  İNGİLİZCE 9, 10   SÖZLÜ
09.02.2010 14.00 COĞRAFYA 10, 11 SORUMLULUK YAZILI
PERŞEMBE KİMYA 9, 10, 11    
  SOSYOLOJİ 10    
10.02.2011 14.00 GEOMETRİ 9, 10, 11 SORUMLULUK YAZILI
CUMA S.MATEMATİK 10    
  S.FİZİK 10    
AÇIKLAMALAR:
1- Sorumlu öğrenciler sorumlu oldukları tüm derslerden sınava girecekler.
2- Sınavlarda yönetmeliklere uygun hareket edilecek; sınava girecek öğrenciler kılık ve kıyafet yönetmeliğine uyacaklardır.
3- Öğrenciler sınav başlamadan en geç yarım saat önce okulda hazır bulunacaklar.
4- Uygulamalı sınavlarda gerekli malzemenin (spor kıyafeti, resim kâğıdı, kalem, silgi vs.) getirilmesine dikkat edilecek.
5- Kurallara uymayan öğrenciler hakkında disiplin işlemi yapılacaktır.

 

T.C.

BEYOĞLU KAYMAKAMLIĞI

İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Müdürlüğü

ÖĞRENCİLERİN SORUMLU OLDUĞU DERSLER 
AL - 10. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 232 ÖMER FARUK  AYRILMAK 9 MATEMATİK
9 YABANCI DİL
AL - 10. Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 117 GÖZDE  ÖZEN 9 MATEMATİK
9 FİZİK
2 183 TUĞRUL  TAMBULUT 9 GEOMETRİ
9 MATEMATİK
9 KİMYA
3 191 ECEM SILA  YILDIRIM 9 GEOMETRİ
9 MATEMATİK
9 FİZİK
4 192 İZGEN  FIRAT 9 FİZİK
9 YABANCI DİL
AL - 10. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 121 ALİ  KOÇAK 9 GEOMETRİ
9 FİZİK
2 138 DİCLE ÇİSEM  CİVAN 9 GEOMETRİ
9 FİZİK
9 YABANCI DİL
3 163 KEMAL BURÇ  AVCI 9 KİMYA
4 235 SAMET  ŞALE 9 GEOMETRİ
9 MATEMATİK
9 FİZİK
5 237 ARDA  KEMANCI 9 MATEMATİK
9 FİZİK
6 247 KÜBRA  TÜRK 9 GEOMETRİ
9 MATEMATİK
9 FİZİK
AL - 11. Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 45 CEMİL EVREN  KIRAL 10 YABANCI DİL
2 69 SEVGI ZIHNIEVA  DENISOVA 10 SEÇMELİ FİZİK
10 SEÇMELİ MATEMATİK
3 398 CİHAT  POLAT 9 GEOMETRİ
AL - 11. Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 219 SAMET  ERİLGİN 9 YABANCI DİL
10 KİMYA
2 392 GÖZDE  YEL 10 SEÇMELİ FİZİK
AL - 12. Sınıf / A Şubesi (SOSYAL BİLİMLER ALANI)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 335 İLAYDA SEYHUN  GÖREN 11 COĞRAFYA
10 PSİKOLOJİ
11 SOSYOLOJİ
11 TARİH
10 TARİH
AL - 12. Sınıf / A Şubesi (TÜRKÇE MATEMATİK ALANI)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 295 OGUZ HAN  DURUKAN 10 DİL VE ANLATIM
11 DİL VE ANLATIM
10 COĞRAFYA
11 COĞRAFYA
2 298 ELÇİN  İŞCİ 10 DİL VE ANLATIM
11 DİL VE ANLATIM
10 COĞRAFYA
11 COĞRAFYA
3 323 OSMAN LEVENT  BAŞARAN 10 DİL VE ANLATIM
11 DİL VE ANLATIM
10 COĞRAFYA
11 COĞRAFYA
4 327 ECRAN  YENER 10 GEOMETRİ
10 MATEMATİK
11 GEOMETRİ
11 MATEMATİK
5 347 TAYLAN  GÖKÇE 10 GEOMETRİ
6 367 ÖMER  KARAÇAM 10 DİL VE ANLATIM
11 DİL VE ANLATIM
10 COĞRAFYA
11 COĞRAFYA
AL - 12. Sınıf / B Şubesi (FEN BİLİMLERİ ALANI)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 297 ELİF  DOĞAN 10 MATEMATİK
2 349 ABDULLAH  KILIÇ 11 FİZİK
11 KİMYA
AL - 12. Sınıf / B Şubesi (TÜRKÇE MATEMATİK ALANI)
Öğrenci No Adı Soyadı  Sınıfı Dersi
1 290 EMİNE  DELİ 10 DİL VE ANLATIM
11 DİL VE ANLATIM
10 COĞRAFYA
11 COĞRAFYA
2 333 ATIL ANDAÇ  AYDIN 10 DİL VE ANLATIM
11 DİL VE ANLATIM
10 COĞRAFYA
11 COĞRAFYA


(04.02.2012)
Tüm hakları saklıdır. 2009 © İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi
Kâtip Mustafa Çelebi Mah. Taksim Kuyu Sok. No:9 Beyoğlu 34433 İSTANBUL
Tel: 0212 244 23 13 - Faks: 0212 252 86 43